Про заклад

/Files/photogallery/вестибюль.JPG/Files/photogallery/GERB_3+ (1).jpg /Files/photogallery/кабінет 1 класу.JPG/Files/photogallery/кабінет 2 класу, компютерний клас.JPG/Files/photogallery/кабінет 3 класу.JPG/Files/photogallery/кабінет 4 класу.JPG/Files/photogallery/туалетна кімната.JPG

Ірпінська загальноосвітня школа І ступеня №11 Ірпінської міської ради Київської області здійснює свою діяльність на підставі ст. 53 Конституції України, Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, постанов Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №778 “Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад”, Державного стандарту початкової загальної освіти затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2011 №462, “Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу” (ДсанПіН 5.5.2.008-01), власного Статуту, забезпечує одержання учнями початкової освіти на рівні Державних стандартів.

З 2013-2014 навчального року школа працюватиме над науково- методичною проблемою:

Удосконалення форм і методів роботи з підвищення якості навчання й виховання через впровадження в освітній процес сучасних інноваційних технологій.

Дана проблема продовжить своє втілення в засвоєнні основ базових дисциплін, моральних норм, загальнолюдських цінностей, правил міжособистісних відносин. Увага педагогічного колективу буде спрямована на формування в учнів уміння і бажання вчитися, створення умов для їх самовираження та самоствердження в різноманітних видах діяльності, зміцнення фізичного стану дітей та оволодіння ними основ здорового способу життя. Значне місце в роботі буде відведено використанню сучасних інноваційних технологій в навчальній діяльності учнів та освоєнню інформаційних комп′ютерних технологій.

З метою реалізації положень Конституції України , законодавчихактів України в галузі освіти, Указу Президента України “Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні”, створення умов для забезпечення доступу громадян до якісної освіти, удосконалення культурних і національних освітніх прав і запитів усіх громадян, утвердження високого статусу педагогічних працівників у суспільстві, у галузі освіти визначені такі напрями і завдання діяльності школи :

1.Робота над реалізацією даної проблеми. Оволодіння дитиною знаннями, які потрібні їй протягом життя незалежно від виду діяльності, якою вона займається, потрібні у повсякденному житті, сприяють самовизначенню дитини в колективі, суспільстві.

2.Спрямувати навчальний процес на формування і розвиток ключових і предметних компетентностей особистості, на реалізацію основних положень особистісно орієнтованого підходу до навчання та виховання.

3.Впровадження гуманістичної спрямованості змісту навчально-виховного процесу.

4.Створення належних умов для адаптації до навчання шестилітніх

першокласників.

5.Практикувати використання сучасних методик педагогічних інновацій, вивчати і творчо впроваджувати в практику навчання і виховання учнів педагогічні інновації вчителів району, області, держави.

6.Постійно поповнювати методичний куточок методичною літературою, використовувати передовий педагогічний досвід.

7.Формування життєвої, соціальної, комунікативної і комп’ютерної компетентностей учнів.

8.Активізувати роботу з питань виховання громадської свідомості учнів, формування патріотизму, громадянських і конституційних обов’язків.

9.Вивчати та застосовувати елементи інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання.

10.Оздоровлення протягом року дітей на місцевих базах та на виїзді.

11.Робота колективу над налагодженням системи виховної роботи, спрямованої на вивчення історії рідного краю, народних традицій, спадщини В.О.Сухомлинського, виховання громадянина України.

12.Спрямування роботи вчителів на подальше створення в школі атмосфери довіри, співробітництва, взаємодопомоги, прояву самостійності в роботі вчителів та учнів.

13. Покращення матеріально-технічного забезпечення навчально-виховного процесу.

14.Проводити пошук юних талантів і обдарувань, підвищувати рівень участі та професіоналізму учнів у виховних заходах школи та району.

15.Впроваджувати інформаційні та комунікаційні технології, комп’ютеризацію та інформатизацію навчально-виховного процесу.

16.Досягнення якісних змін професійного рівня педагогів, формування творчих дослідницьких якостей учасників освітнього процесу.

17.Створювати безпечні умови з охорони праці для учнів і працівників школи.

18.Покращувати якісний склад педагогічних працівників, їх кваліфікаційний рівень: курси підвищення кваліфікації, умови для самоосвіти.

Школа впроваджує освітню діяльність за рівнем початкова загальна освіта. Головною метою колективу є якісне виконання навчальних планів та програм, забезпечення загального розвитку дітей, їх індивідуальних особливостей, прищеплювання любові до рідного краю та його історії, формування трудових та інших навичок.

У закладі функціонує 4 класи ( 1, 2, 3, 4).

Протягом останніх років збільшується контингент учнів:

2005-2006 н. р. — 27 учнів

2013-2014 – 70 учнів.

Покращився якісний та кількісний склад педагогічних кадрів:

2005-2006 н. р. – 4 вчителя

2012-2013 — 7 вчителів.

Так, 4 вчителі мають вищу категорію, 5 вчителів - звання «Старший вчитель»; 1 — 1 категорію, 2 — спеціалісти. Директор

Н. Лісовська нагороджена Почесною грамотою Київської обласної ради, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Покращився рівень знань учнів: 2010-2011 н. р. — 3 відмінники, 2013-2014 - 8.

Учні 3-4 класів беруть участь у конкурсі ім. П. Яцика;

4 класу — у всіх олімпіадах з базових дисциплін. П. Барабаш, учень 4 класу у 2011-2012 н.р. став переможцем ІІ туру олімпіади з природознавства.

У школі цікаво проходять традиційні свята — День знань, Учителя, Сміху, 8 Березня, Святого Миколая, новорічні, Андрія, Букварика, Останнього дзвоника. Більшість учнів є активними учасниками місцевих заходів — Дня селища, свята Матері, танцювальних та фольклорних конкурсів. Проводяться шкільні конкурси — поетичний «Зерна доброти», малюнків (на різну тематику), кращого читця віршів відомих поетів, спортивні…

Проводяться акції «Посади дерево», «Чисте довкілля», «Зроби своє селище чистим і кращим», «Бережи книгу», «Милосердя». До навчального процесу впроваджено елементи програми «Крок за кроком».

Кiлькiсть переглядiв: 286

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.